AnasayfaEkin Yapı İbrahim Ayvazoğlu

Ekin Yapı İbrahim Ayvazoğlu

Ekin yapı İbrahim Ayvazoğlu doğruluk, dürüstlük ve istikrar politikalarını gözeterek yapmış olduğu başarılı çalışmalarla inşaat sektöründe örnek bir firmadır. Ekin yapı özellikle Gültepe ve Kağıthane çevresindeki konut ve ticari yaşam alanları konusunda uzmanlaşmış ve bugün inşaat sektörünün önde gelen firmalarından biri olmuştur. Firmamız kurulduğu günden buyana inşaat, mantolama, dış cephe, taahhüt, villa, şömine, demir-kalıp, izolasyon, membran gibi alanında uzmanlık isteyen çalışmalar için sonsuz özverisini günümüz teknolojisiyle birleştirerek mükemmel bir altyapı oluşturmuş böylelikle günümüz koşullarına uyarlı, rahatlığın ve konforun sınırsızca hissedildiği alanlar yaratmıştır. 

Ekin Yapı İbrahim Ayvazoğlu inşaat inandığı değerler ve çizdiği hedefler doğrultusunda bugüne kadar ürettiği sayısız projede % 100 başarıya ulaşmanın haklı gururuyla ve özgüveniyle bundan sonra gerçekleştireceği tüm projeleri de başarıyla tamamlayacak olmanın güvencesini vermektedir.

Vizyonumuz

Güven
Üretim, pazarlama, satış, teslim ve teslim sonrası verilen tüm taahhütleri harfiyen yerine getirerek müşterilerimize samimi, güvenilir, profesyonel hizmet sunmak. İşbirliği içinde olduğumuz müşteriye, çalışana, ortağa, tedarikçiye dürüst ve saygılı davranmak.
Kalite
Her Ekin Yapı İbrahim Ayvazoğlu inşaat projesi, farklı beklentilere üstün kaliteyle cevap verebilecek niteliktedir. Çalışmalarımızda mühendislik ve yönetim bilimlerindeki en son teknoloji kullanılarak daima yüksek kalite sağlanmaktadır. Ekin Yapı İbrahim Ayvazoğlu standartları uluslararası kabul görmüş prosedürlere dayanmaktadır.
Mükemmellik
Ekin Yapı İbrahim Ayvazoğlu bilir ki; sektörün yapıtaşlarından biri olmak, en ince ayrıntılardan yola çıkarak en mükemmeli hedeflemekle gerçekleşir. "Sıfır Hata" politikası Ekin yapı İbrahim Ayvazoğlu için hem bir hedef hem de bir başarıdır. Bu esasla tamamlanan ve devam eden projelerdeki her mühendislik detayı sürekli sorgulanır, yeniden incelenir ve daha iyi ve daha etkin sonuçlar için çözümler geliştirilir.

Misyonumuz

İnşaat sektöründe yüklenici ve/veya yatırımcı olarak faaliyet gösteren Ekin Yapı İbrahim Ayvazoğlu'nun  misyonu ofislerinde, şantiyelerinde ve ilgili tesislerinde insani değerleri önplanda tutarak doğanın ve çevrenin de her daim korunması gerekliliğini gözardı etmeden planladığımız projeleri hayata geçirebilmektir. Bu anlamda gerçekleştirmiş olduğumuz tüm çalışmalarımız gerçekleştireceklerimizin teminatıdır.
Maksimum müşteri memnuniyeti ilkesiyle müşteri ile aramızda kalıcı dostluklara dönüşen ilişkiler yaratmak en büyük değerimizdir...

Ekin Yapı İbrahim Ayvazoğlu İnşaat Şirketi Olarak Gültepe , Kağıthane 'de Faaliyetlerini Sürdürmektedir..